Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

5 posters
YazarMesaj
Witch King
Adminastör
Adminastör
Witch King

Erkek Mesaj Sayısı : 3495
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Eglenc10
Takımınız : Avatar Olmak İstiyorum Galatasaray
Burcum : Avatar Olmak İstiyorum Ikizler
Uyarı :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

Tecrübe :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

MesajKonu: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:17 pm

Avatar Kyoshi Avatar Roku'dan önceki, toprak ırkından bir kadın Avatardır. Bir kadın olmasına karşın oldukça iridir. Kendisi Kyoshi Adası'nın kurucusudur. Onun ölümünden sonra Kyoshi Adasındaki bazı kızlar köylerini korumak için Kyoshi Savaşçıları adlı grup oluştururlar
Avatar Olmak İstiyorum Av_Kyoshi_006

En son Cnr45 tarafından Salı Mayıs 20, 2008 11:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.seherbaz.com
Phlane
Adminastör
Adminastör
Phlane

Erkek Mesaj Sayısı : 574
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Asik10
Takımınız : Avatar Olmak İstiyorum Besiktas
Burcum : Avatar Olmak İstiyorum Aslan
Uyarı :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

Tecrübe :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 9:34 am

https://avatarturkish.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 3:33 pm

sende gitmişsin 90 uyarısı olan birini seçmişsin sasori yi yap cnr45 i yap bunlar güzel paylaşımlar yapıolar çok mesaj atıyolar lovetoph yap veya 3.den birini yap bence
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 2:06 am

arkadaşım ben phlaneyle okulda anlaşma yaptım bundan sonra bi o bi ben avaatar olcaz.
istanblue
Süper Mod
Süper Mod
istanblue

Erkek Mesaj Sayısı : 333
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Asik10
Uyarı :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

Tecrübe :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 12:09 pm

oylama ile deilmi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 2:50 pm

arkadaşım ben phlaneyle okulda anlaşma yaptım bundan sonra bi o bi ben avaatar olcaz.
sitede ayrımcılık başlamış phlane
Witch King
Adminastör
Adminastör
Witch King

Erkek Mesaj Sayısı : 3495
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Eglenc10
Takımınız : Avatar Olmak İstiyorum Galatasaray
Burcum : Avatar Olmak İstiyorum Ikizler
Uyarı :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

Tecrübe :

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 3:20 pm

evt avataraang1 in dediğine göre sitede ayrımcılık var bu işin oylama ile olması gerek
http://www.seherbaz.com
Aang
Mod
Mod
Aang

Erkek Mesaj Sayısı : 137
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Acili10
Burcum : Avatar Olmak İstiyorum Kova
Uyarı :

Tecrübe :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 3:22 pm

aynen hem avatarlar ben ve avataraang_1 onun 90 uyarısı olduğuna göre benim avatar olmam gerekir yedek olarak
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 2:34 am

Aang demiş ki:
aynen hem avatarlar ben ve avataraang_1 onun 90 uyarısı olduğuna göre benim avatar olmam gerekir yedek olarak
sen yedeksin diye bişey söylenmedi sen kendi kendine ben yedeğim diosun
Aang
Mod
Mod
Aang

Erkek Mesaj Sayısı : 137
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Acili10
Burcum : Avatar Olmak İstiyorum Kova
Uyarı :

Tecrübe :
Avatar Olmak İstiyorum Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Avatar Olmak İstiyorum Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 4:40 am

hayır avatar seçilmiştir konusuna bak orada Aang avataraang1 avatardır dio ben Aang in ben olduğumu sandım meğer onun karakteriymişVery Happy
Adminastör
Adminastör

Erkek Mesaj Sayısı : 1066
Ruh Halim : Avatar Olmak İstiyorum Keyifl10
Takımınız : Avatar Olmak İstiyorum Fenerbahce
Burcum : Avatar Olmak İstiyorum Akrep
Uyarı :

Tecrübe :

MesajKonu: Geri: Avatar Olmak İstiyorum   Avatar Olmak İstiyorum Icon_minitimeSalı Ağus. 05, 2008 11:07 am

komedimisin sen
https://avatarturkish.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avatar The Last Airbender : Avatar Arena
» Aang olmak istiyorum
» Ben Toph olmak istiyom